2018-04-22 05:58:13• hírek • Szatmár.ro

Hazai pályán mindkét meccsét megnyerte a Sepsi a VSK ellen

A női kosárabdabajnokság döntőjének három győzelemig tartó párharcában a Sepsiszentgyörgyi Sepsi SIC második győzelmét is megszerezte a Szatmárnémeti VSK csapata ellen.

Április 20-án 76-46 arányban nyertek a zöld-fehér mezesek, 21-én pedig 71-51 lett az eredmény. A Szatmárnémeti VSK-nak tehát nagyon nehéz dolga lesz a folytatásban, ha versenyben akar maradni a bajnoki címért.

A szombati mérkőzésen egyébként minden negyedet elvesztette a szatmári alakulat: 22-12, 18-12, 16-13 és 15-14 voltak a játékrészek eredményei.

Április 26-án Szatmárnémetiben lesz a következő meccs, a 18:15-kor kezdődő összecsapást a DigiSport közvetíti. Aztán ha nem dőlt el a párharc, újabb meccs lesz a Both Katalin sportteremben április 27-én. Ha pedig döntetlen lesz az állás, a döntő mérkőzés Sepsiszentgyörgyön lesz április 30-án.