2012-08-18 15:49:21• hírek • Kocsis Zoltán

Három kapusbravúr öt másodpercen belül

Gyakran előforduló kifejezés a labdarúgás zsargonjában, hogy valamelyik futballista teljesítményével pontot vagy pontokat mentett meg csapatának. Az alábbi videón látható kapusnál azonban csak kevesen érdemlik ki jobban ezt a dicséretet.

A Jarota Hotel Jarocin csapata a Rozwoj Katowice együttesét fogadta a lengyel harmadik osztályban. Már a rendes játékidő is letelt, ám az eredményjelzőn még mindig 0-0 állt. A hazaiak egy kapuskirúgást követően utolsó támadásukat indították, amely majdnem gólt hozott.

Hogy a labda nem jutott be a hálóba, az csakis Bartosz Solinskinek köszönhető, aki három bravúrt is bemutatott öt másodpercen belül.