2018-11-29 07:42:36• hírek • Szatmár.ro

Harmincöttel verték a szatmári lányok a brassói csapatot

Jól sikerült Maikel Lopez vezetőedző bemutatkozása a Szatmárnémeti VSK női kosárlabdacsapatának a kispadján.

A szatmáriak azzal a Brassói Olimpiával csaptak össze, melynek otthonában egy elég váratlan, csúnya vereségbe futottak bele az odavágón.

Szerda este viszont nagyon jól ment a lányoknak: az első negyed elején nagyon elhúztak, a vendégek szinte kosárképtelenek voltak. Aztán kicsit összeszedték magukat, 25-15 lett a negyed vége. A szatmáriak továbbra is nagy fölényben játszottak, olyannyira, hogy a második játékrészt 22-6-ra nyerték.

A félidőt követően magukhoz tértek a brassóiak, 21-19 lett a harmadik negyed vége, a mérkőzés pedig a 23-16-ra végződő harmadik játékrésszel zárult. Ez összesen 35 pontos győzelmet jelent, a végeredmény 91-56 lett.