2008-02-13 15:47:41• hírek • István Löchli

A Turul győzelemmel köszöntötte Dobost

A mikolai polgármester születésnapján csapata hazai pályán nyert a Szilágysomlyói Mobila ellen.

A hétfői 5-2-es idegenbeli győzelem után a Mikolai Turul harmadik ligás csapata szerda délután ismét legyőzte a Szilágysomlyói Mobila együttesét, ezúttal hazai pályán 2-0 arányban.

A kissé mélytalajú pályán lejátszott összecsapáson a hazaiak a 28. percben szereztek vezetést: M. Pop átadásából Puţi lőtt a vendégek hálójába. Az 50. percben megfogyatkozott a Turul, ugyanis Dragomirt kiállították, mert lefejelte ellenfelét. Ennek ellenére a mikolai gárda lőtt újabb gólt a 66. percben, mikor Tempfli 25 méterről a felső sarokba bombázott. A Turul következő meccsét szombaton hazai pályán játssza Nagybányai FC ellen. A Turul összeállítása: Görbe - Tripon, Sándor, Tempfli, Solomeş, Ţuţuraş, Cosma, Matei, Dragomir, M. Pop, Puţi. Játszottak még: Dănilă, Negrean, Nichita.