2012-08-31 20:07:21• hírek • Szatmár.ro

Győzelemmel kezdett az Olimpia

Jól indul az idény az Olimpia számára: Gyulafehérváron két góllal verték az újonc Europa együttesét.

Ennél jobban nem is indulhatott volna a harmadik ligás labdarúgó-bajnokság a Szatmárnémeti Olimpia számára. A kék-sárga mezes fiúk a harmadik ligában újonc Gyulafehérvári Europa otthonában léptek pályára. Az eddig összegyűjtött tapasztalat és a győzni akarás pedig meg is hozta a sikert Csík Tibor, Ioan Dragomir és Paul Levente fiainak. Már az első félidőben eldőlt ugyanis a mérkőzés, amikor Feiernek és Popnak is sikerült a gólszerzés.

- Minden elismerés a fiúknak a hozzáállásukért, örülünk a sikeres rajtnak – összegzett tömören Csík.

III. Liga, 5. csoport, 1. forduló: Gyulaférvári Europa-Szatmárnémeti Olimpia 0-2 (Feier 19., Pop M. 41.). Az Olimpia összeállítása: Suta – Glodean, Micas, Iuhas, Lauruk, Gavrilescu, Villand, Pop Mihai, Pop Marian, Dragos, Feier. Játszott még: Marinas, Botos, Roatis, Danila.

További eredmények: Pankotai Soimii-Kolozsvári Sanatatea 0-1, Máramarosszigeti Plimob-Zilahi FC 1-0, Vajdahunyadi FC-Petrozsényi Jiul 2-1, Szászfenesi Unirea-Borossebesi National 1-0. A Dési Unirea-Aranyosgyéresi Seso mérkőzést szombaton rendezik, a Váradalpári Tricolorul állt.