2008-10-05 18:14:48• hírek • Szatmár.ro

Ezüst és bronzérem a Sportklubnak

A csapatversennyel Nagyváradon véget ért a felnőtt országos férfi párbajtőr bajnokság második fordulója, mely után már érmeket is osztottak.

A Csiszár Ferenc, Langenbacher István és Nagy Lehel által felkészített Szatmárnémeti Sportklub két együttese jól szerepelt, ugyanis az első gárda ezüstérmet, a második csapat pedig bronzérmet nyert. A Sportklub I csak hajszállal maradt le a bajnoki címről, ugyanis simán, 45-32-re megverte a fő rivális, és címvédő Nagyváradi Crişult, viszont egy tussal, 45-44-re kikapott a marosvásárhelyiektől. A második csapat a Steaua legyőzésével, jobb tusaránnyal lett harmadik. A bajnoki címet a nagyváradi együttes szerezte meg. Korábban az egyéni versenyben a szatmáriak szintén két érmet nyertek, Tardi Ottó a második, Adrian Pop pedig a harmadik lett.

A Sportklub első csapata: Adrian Pop, Tardi Ottó, Adrian Szilágyi, Langenbacher Andy. A Sportklub második csapata: Tardi Zoltán, Tardi Zsolt, Nagy Lehel, Tudor Tulbure.