2009-03-08 22:19:41• hírek • Szatmár.ro

Először kaptak ki a kézilabdások

Elszenvedte első idénybeli vereségét a Szatmárnémeti VSK második ligás férfi kézilabda csapata, amely három góllal kapott ki a szombati fordulóban Szászsebesen, ám ennek ellenére is még mindig tíz pont előnnyel vezeti a C csoport tabelláját.

Bár az első félidőben még két góllal vezetett a VSK, de már ekkor is látni lehetett, hogy nem megy a játék, talán csak az elmúlt meccset eltiltás miatt kihagyó Birtalan hozta csak magát - már ami a gólok számát illeti - hiszen 11 alkalommal talált a hálóba.

A osztály, C csoport, 22. forduló: Szászsebesi CSM-Szatmárnémeti VSK 31-28 (14-16). A szatmári gólszerzők: Birtalan 11, Ardelean 5, Şavlovschi 4, Mateş 2, Ferenţ 2, Oláh B. 1, Varga 1, Nagy 1, Kopcsák 1. Játszott még: Cioroiu (kapus), Tomori, Sas, Oláh J. További eredmények: Tordai Potaisa-Besztercei HCM CSM 38-48 (15-26), Kolozsvári U Transilvania II-Nagybányai Extrem 35-35 (18-18), Fogarasi HCM-Segesvári Naţional 22-17 (11-10).

A következő forduló (március 11.): Szatmárnémeti-Kolozsvár, Nagybánya-Fogaras, Beszterce-Szászsebes, Székelyudvarhely-Torda.