2019-01-04 07:59:51• hírek • MTI

Egy helyen az év sporteseményei – íme a 2019-es versenynaptár

A várható hazai és a jelentősebb, illetve magyar vonatkozású nemzetközi sportesemények 2019-ben.

január:

 

1. Síugró Négysáncverseny 2. állomása, Garmisch-Partenkirchen
1-5. Tenisz Hopman Kupa, Perth
4. Síugró Négysáncverseny 3. állomása, Innsbruck
5. Férfi röplabda Európa-bajnoki selejtező, 5. forduló, Magyarország-Svájc, Kazincbarcika
5. - február 1. Labdarúgó Ázsia Kupa, Egyesült Arab Emírségek
5. Pingpong kopogós országos bajnokság, Budapest
6. Síugró Négysáncverseny 4. állomása, Bischofshofen
9. Férfi röplabda Európa-bajnoki selejtező, 6. (utolsó) forduló, Macedónia-Magyarország, Szkopje
9. Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló
10-27. Férfi kézilabda-világbajnokság, Dánia és Németország
11-13. Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság, Dordrecht
11-13. Gyorskorcsolya Európa-bajnokság, Collalbo
14-27. Ausztrál nyílt teniszbajnokság, Melbourne
15-20. Asztalitenisz World Tour-verseny, Budapest
15. Női vízilabda világliga, európai selejtező, Franciaország-Magyarország
21-27. Műkorcsolya és jégtánc Európa-bajnokság, Minszk
23. Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. forduló
24-27. Rali világbajnokság, 1. futam, Monte-Carlo
25-27. Szánkó-világbajnokság, Winterberg
25-27. Asztalitenisz női ETTU Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés (Budaörs)
26. IV. Magyar Sznúker Gála, Budapest
28-31. Nemzetközi fedettpályás idénynyitó öttusaverseny, Budapest
29. Férfi vízilabda, világliga, európai, selejtező, Németország-Magyarország
31. - február 3. Légfegyveres országos bajnokság, Százhalombatta

 

február:

 

január 5. - 1. Labdarúgó Ázsia Kupa, Egyesült Arab Emírségek
január 31. - 3. Légfegyveres országos bajnokság, Százhalombatta
1-2. Tenisz Davis Kupa-selejtező, Németország-Magyarország, Frankfurt
2-3. Asztalitenisz Európa Top-16, Montreux
3. Super Bowl LIII, Atlanta
3. Tollaslabda országos bajnokság, Pécs
5-17. Alpesisí-világbajnokság, Are
6. Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, csoportkör, 7. forduló
6. Az Európai Labdarúgó Szövetség tisztújító kongresszusa, Róma
6-9. Tenisz Fed Kupa, euro-afrikai zóna I-es csoport tornája, Bath
7-10. Gyorskorcsolya távonkénti világbajnokság, Inzell
8-10. Asztalitenisz női ETTU Kupa, negyeddöntő, visszavágó (Budaörs)
12. Női vízilabda világliga, európai selejtező, Magyarország-Hollandia
12-13. Labdarúgó Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzések
14. Labdarúgó Európa-liga, első kieséses forduló, első mérkőzések
14-17. Rali világbajnokság, 2. futam, Svédország
16. Férfi röplabda Magyar Kupa, döntő
16-17. Atlétikai fedettpályás országos bajnokság, BOK Csarnok
17. Női röplabda Magyar Kupa, döntő
18-24. Női tenisztorna, Budapest
19. Férfi vízilabda világliga, európai selejtező, Magyarország-Oroszország
19-20. Labdarúgó Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzések
21. Labdarúgó Európa-liga, első kieséses forduló, visszavágók
20. - március 3. Északisí-világbajnokság, Seefeld
23-24. Kötöttfogású birkózó Magyar Nagydíj, Győr
23-24. Evezős ergométeres országos bajnokság, Győr
23-24. Gyorskorcsolya sprint világbajnokság, Heerenveen
23-28. Olimpiai kvalifikációs puska, pisztoly világkupa-verseny, Újdelhi
25. - március 10. Bob- és szkeleton-világbajnokság, Whistler
26. - március 2. Teremíjász Európa-bajnokság, Samsun
27. Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, csoportkör, 8. forduló
27. - március 3. Pályakerékpár-vb, Pruszków

 

március:

 

február 20. - 3. Északisí-világbajnokság, Seefeld
február 25. - 10. Bob- és szkeleton-világbajnokság, Whistler
február 26. - 2. Teremíjász Európa-bajnokság, Samsun
február 27. - 3. Pályakerékpár-vb, Pruszków
1-3. Fedettpályás atlétikai Európa-bajnokság, Glasgow
1-3. Asztalitenisz ob (később kijelölendő helyszínen)
2. Atlétikai téli dobó ob, Szombathely
2-3. Teremíjász ob, Budaörs
2-3. Gyorskorcsolya összetett világbajnokság, Calgary
2-12. Téli Universiade, Krasznojarszk
5. Női vízilabda világliga, európai selejtező, Magyarország-Olaszország
5-6. Labdarúgó Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágók
7. Férfi torna csapatbajnokság, 1. forduló, Budapest
7. Labdarúgó Európa-liga, nyolcaddöntő, első mérkőzések
7-9. Szerenkénti torna országos bajnokság
7-10. Rali világbajnokság, 3. futam, Mexikó
7-17. Sílövő-világbajnokság, Östersund
8-10. Asztalitenisz női ETTU Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés
8-10. Női és férfi párbajtőr WestEnd Grand Prix, Budapest
8-10. Rövidpályás gyorskorcsolya-világbajnokság, Szófia
10. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katari Nagydíj, Losail
12. Férfi vízilabda világliga, európai selejtező, Málta-Magyarország
12-13. Labdarúgó Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágók
14. Labdarúgó Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágók
16. Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, csoportkör, 9. forduló
16-17. Női kézilabda Magyar Kupa, négyes döntő
16-24. Női curling-világbajnokság, Silkeborg
17. Forma-1, Ausztrál Nagydíj, Melbourne
18-24. Műkorcsolya- és jégtánc-világbajnokság, Szajtama
19-24. Légfegyveres Európa-bajnokság, Eszék
21. Labdarúgó Eb-selejtező: Szlovákia-Magyarország
22-24. Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard világkupaverseny, Budapest
22-24. Asztalitenisz női ETTU Kupa, elődöntő, visszavágó
23. Mezeifutó országos bajnokság, Kecskemét
23. Gyalogló ob, 50 km, Gyügy
23-24. Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, rájátszás, 1. forduló, 1. mérkőzések
24. Labdarúgó Eb-selejtező: Magyarország-Horvátország
27. Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, csoportkör, 10. forduló
27-30. Nagymedencés úszó országos bajnokság, Százhalombatta
27-31. Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, rájátszás, 1. forduló, visszavágók
29-31. Női vízilabda Európa Kupa, hatos döntő, Torino
28-31. Rali világbajnokság, 4. futam, Franciaország
30. Mezeifutó világbajnokság, Aarhus
30. - április 7. Férfi curling-világbajnokság, Lethbridge
30-31. Női torna csapatbajnokság, 1. forduló, Kiskunfélegyháza
31. Forma-1, Bahreini Nagydíj, Szahír
31. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Argentin Nagydíj, Termas de Rio Hondo

 

április:

 

március 30. - 7. Férfi curling-világbajnokság, Lethbridge
3-13. Súlyemelő Európa-bajnokság, Batumi
5-7. Férfi vízilabda Európa Kupa, hatos döntő, Split
5-7. Női kézilabda Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzések
6-7. Férfi kézilabda Magyar Kupa négyes döntő
8-14. Birkózó Európa-bajnokság, Bukarest
9-10. Labdarúgó Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzések
10./11. Férfi kézilabda Európa-bajnoki selejtező, Oroszország-Magyarország
10-14. Torna Európa-bajnokság, Szczecin
11. Labdarúgó Európa-liga, negyeddöntő, első mérkőzések
12-13. Női vízilabda LEN Kupa, négyes döntő
12-14. Női kézilabda Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágók
12-14. Szinkronkorcsolya-világbajnokság, Helsinki
13. Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, csoportkör, 11. forduló
13./14.: Férfi kézilabda Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Oroszország
14. Forma-1, Kínai Nagydíj, Sanghaj
14. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Egyesült Államok Nagydíja, Austin
16-17. Labdarúgó Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágók
18. Labdarúgó Európa-liga, negyeddöntő, visszavágók
19-20. Női vízilabda Euroliga, négyes döntő
20-27. Vegyespáros curling-világbajnokság, Stavanger
21-28. Asztalitenisz egyéni világbajnokság, Budapest
22-28. Férfi tenisztorna, Budapest
24. Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, csoportkör, 12. forduló
25-28. Rali világbajnokság, 5. futam, Argentína
27-28. Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzések
27-28. Duatlon, sprint és vegyes váltó ob, Balatonboglár
28. Gyalogló ob, 20 km, Békéscsaba
28. Atlétikai 10 ezer méteres ob, Budapest
28. Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, Baku
29. - május 5. Jégkorong, divízió I/A világbajnokság, Asztana
30. - május 1. Labdarúgó Bajnokok Ligája, elődöntő, első mérkőzések

 

május:

 

április 29. - 5. Jégkorong, divízió I/A vb, Asztana
április 30. - 1. Labdarúgó Bajnokok Ligája, elődöntő, első mérkőzések
1-5. Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágók
2. Labdarúgó Európa-liga, elődöntő, első mérkőzések
2-6. Öttusa világkupaverseny, Székesfehérvár
3. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Doha
3-5. Asztalitenisz, női ETTU Kupa, döntő, 1. mérkőzés
4. Rögbi, Európai Nemzetek Kupája-sorozat, Magyarország-Luxemburg, Százhalombatta
5. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Jerez
7-8. Labdarúgó Bajnokok Ligája, elődöntő, visszavágók
9. Labdarúgó Európa-liga, elődöntő, visszavágók
9-12. Rali világbajnokság, 6. futam, Chile
10-26. Jégkorong-világbajnokság, Pozsony és Kassa
10-12. Asztalitenisz, női ETTU Kupa, döntő, visszavágó
11. Kötöttfogású birkózó országos bajnokság, Budapest
11. V4 kerékpárverseny magyarországi szakasza
11. - június 2. Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny
11-12. Női kézilabda Bajnokok Ligája, négyes döntő, Budapest
11-12. Női kézilabda EHF Kupa-döntő
11-12. Kajak-kenu rangsoroló verseny, Szolnok
11. Rögbi, Európai Nemzetek Kupája-sorozat, Svédország-Magyarország, Norrköppings
12. Forma-1, Spanyol Nagydíj, Barcelona
15. Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, csoportkör, 13. forduló
16-19. Ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság, Baku
17-19. Kajak-kenu maratoni országos bajnokság, Győr
18. Női labdarúgó Bajnokok Ligája-döntő, Groupama Aréna
18. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Sanghaj
18. Női röplabda Bajnokok Ligája, döntő
18. Rögbi ob, döntő
18-19. Asztalitenisz, férfi Eb-selejtező, rájátszás (magyar válogatott)
19. Férfi röplabda Bajnokok Ligája, döntő
19. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Francia Nagydíj, Le Mans
23. Férfi kézilabda NB I, döntő, első mérkőzés
24-26. Kajak-kenu válogatóverseny, Szolnok
25. - június 15. Női röplabda Európa Liga, arany divízió, csoportkör
25. - június 16. Férfi röplabda Európa Liga, ezüst divízió, csoportkör
25. Triatlon, klubcsapat ob, Tiszaújváros
26. Férfi kézilabda NB I, döntő, visszavágó
26. Forma-1, Monacói Nagydíj, Monte-Carlo
27.- június 9. Francia nyílt teniszbajnokság (Roland Garros), Párizs
29. Labdarúgó Európa-liga döntője, Baku
30.- június 2. Rali világbajnokság, 7. futam, Portugália
31.- június 2. Evezős Európa-bajnokság, Luzern
31.- június 2. Női kézilabda világbajnoki selejtező, első mérkőzés, Ausztria-Magyarország

 

június:

 

május 11. - 2. Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny
május 25. - 15. Női röplabda Európa Liga, arany divízió, csoportkör
május 25. - 16. Férfi röplabda Európa Liga, ezüst divízió, csoportkör
május 27. - 9. Francia nyílt teniszbajnokság (Roland Garros), Párizs
május 30. - 2. Rali világbajnokság, 7. futam, Portugália
május 31. - 2. Evezős Európa-bajnokság, Luzern
1. Labdarúgó Bajnokok Ligája-döntő, Madrid
1-2. Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, négyes döntő, Köln
2. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Stockholm
2. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Mugello
4-6. Női kézilabda világbajnoki selejtező, visszavágó, Magyarország-Ausztria
4-9. Női vízilabda világliga, szuperdöntő, Budapest
5. A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség tisztújító kongresszusa, Párizs
5-9. Labdarúgó Nemzetek Ligája négyes döntő, Portugália
6. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Róma
6-8. Férfi vízilabda Bajnokok Ligája nyolcas döntő, Hannover
7. - július 7. Női labdarúgó-világbajnokság, Franciaország
8. Labdarúgó Eb-selejtező: Azerbajdzsán-Magyarország
8-9. Hetesrögbi, női másodosztályú (Trophy) Európa-bajnokság, Budapest
8-9. Hetesrögbi, férfi harmadosztályú (Conference 1) Európa-bajnokság, Belgrád
9. Triatlon, vegyes váltó ob, Balatonfenyves
9. Forma-1, Kanadai Nagydíj, Montreal
10-16. Íjászat, olimpiai kvalifikációs vb, 's-Hertogenbosch
11. Labdarúgó Eb-selejtező: Magyarország-Wales
11-16. Tour de Hongrie országúti kerékpárverseny
12./13. Férfi kézilabda Európa-bajnoki selejtező, Szlovákia-Magyarország
13. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Oslo
13-16. Rali világbajnokság, 8. futam, Olaszország
14-16. Szinkronúszó világkupa szuperdöntő, Budapest
14-16. Jet-ski Európa-bajnoki futam, Nyíregyháza-Levelek
14. - július 7. Labdarúgó Copa America, Brazília
15. - július 7. Labdarúgó Arany Kupa, Egyesült Államok
15. - július 13. Labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupája, Kamerun
15./16. Férfi kézilabda Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Olaszország
15-16. Öttusa országos bajnokság (később kijelölendő helyszínen)
15. Hetesrögbi ob, döntő
15. Triatlon, középtávú ob, Keszthely
16. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Rabat
16. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán Nagydíj, Barcelona
17-22. Vívó Európa-bajnokság, Düsseldorf
18-20. Kajak-kenu válogatóverseny, Szolnok
18-23. Férfi vízilabda világliga nyolcas döntő, Belgrád
21-30. Európa Játékok, Minszk
21-22. Női röplabda Európa Liga, arany divízió, négyes döntő
23. Forma-1, Francia Nagydíj, Le Castellet
23. A NOB kongresszusa, a 2026-os téli olimpia helyszínének kijelölése, Lausanne
23-30. Junior torna-világbajnokság, Győr
27. Kerékpár, országúti időfutam-bajnokság - később kijelölendő helyszínen
27. - július 7. Női kosárlabda Európa-bajnokság, Szerbia és Lettország
28. - július 7. Strandröplabda világbajnokság, Hamburg
29-30. Férfi röplabda Európa Liga, ezüst divízió, négyes döntő
29. Triatlon, sprint ob, Baja
30. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Eugene
30. Kerékpár, országúti mezőny-ob - később kijelölendő helyszínen
30. Forma-1, Osztrák Nagydíj, Spielberg
30. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Assen
30. - július 9. Koronglövő-világbajnokság, Lonato

 

július:

 

június 7. - 7. Női labdarúgó-világbajnokság, Franciaország
június 14. - 7. Labdarúgó Copa America, Brazília
június 15. - 7. Labdarúgó Arany Kupa, Egyesült Államok
június 27. - 7. Női kosárlabda Európa-bajnokság, Szerbia és Lettország
június 28. - 9. Strandröplabda világbajnokság, Hamburg
június 15. - 13. Labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupája, Kamerun
június 30. - 9. Koronglövő-világbajnokság, Lonato
1-14. Wimbledoni teniszbajnokság, London
5. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Lausanne
6-28. Tour de France országúti kerékpáros körverseny
7. Triatlon vegyes váltó világbajnokság, Hamburg
7. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, Sachsenring
8-9. Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj, Székesfehérvár
8-15. Futócéllövő Európa-bajnokság, Gyenesdiás
8-13. Universiade, Nápoly
11-21. Női kézilabda U19-es Európa-bajnokság, Győr
12. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Monaco
12-28. Vizes világbajnokság, Kvangdzsu
13. Balaton-átevezés, Fonyód
13-14. Triatlon világkupa, Tiszaújváros
14. Forma-1, Brit Nagydíj, Silverstone
15-23. Vívó-világbajnokság, Budapest
18-20. Kékszalag, Balatonfüred
20. Hegyikerékpár, országos bajnokság, Kamaraerdő
20-21. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, London
25-27. Kajak-kenu maratoni Európa-bajnokság, Decize (Franciaország)
25-28. Hegyikerékpár, Európa-bajnokság, Brno
26-28. Kajak-kenu országos bajnokság, Szeged
27. Szabadfogású és női birkózó országos bajnokság, Szigethalom
27-28. Atlétikai országos bajnokság, Budapest
28. Forma-1, Német Nagydíj, Hockenheim
29. - augusztus 7., Maccabi Európa Játékok, Budapest

 

augusztus:

 

július 29. - 7., Maccabi Európa Játékok, Budapest
1-4. Rali világbajnokság, 9. futam, Finnország
2-4. Cselgáncs Grand Prix, Budapest
4. Triatlon, váltó ob, Pécs
4. Forma-1, Magyar Nagydíj, Mogyoród
4. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Cseh Nagydíj, Brno
5-11. Strandröplabda Európa-bajnokság, Moszkva
6-11. Olimpiai kvalifikációs öttusa Európa-bajnokság, Bath
10. Triatlon, hosszú távú ob, Nagyatád
11. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Spielberg
14. Labdarúgó Európai Szuperkupa, Isztambul
15-18. Triatlon, olimpiai tesztverseny, Tokió
18. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Birmingham
19-25. Tollaslabda-világbajnokság, Bázel
20-25. Junior úszó-világbajnokság, Budapest
..... Műugró Európa-bajnokság, Kijev
21-25. Kajak-kenu olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Szeged
22-25. Rali világbajnokság, 10. futam, Németország
23. - szeptember 8. Női röplabda Európa-bajnokság, Budapest, Lódz, Pozsony, Ankara
24. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Párizs
24. - szeptember 15. Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny
25. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, Silverstone
25. - szeptember 1. Evezős világbajnokság, Linz/Ottensheim
25. - szeptember 1. Cselgáncs-világbajnokság, Tokió
26. - szeptember 8. Amerikai nyílt teniszbajnokság (US Open), New York
28. - szeptember 11. Hegyikerékpár-világbajnokság, Mont-Sainte-Anne
29. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Zürich
30. - szeptember 1. Torna országos bajnokság, Budapest
31. - szeptember 1. Triatlon, világbajnoki sorozat döntő, Lausanne
31. - szeptember 15. Férfi kosárlabda-világbajnokság, Sencsen
31. Triatlon, rövidtávú ob, Tata

 

szeptember:

 

augusztus 25. - 1. Evezős világbajnokság, Linz/Ottensheim
augusztus 31. - 1. Triatlon világbajnoki sorozat döntő, Lausanne
augusztus 23. - 8. Női röplabda Európa-bajnokság, Budapest, Lódz, Pozsony, Ankara
augusztus 26. - 8. Amerikai nyílt teniszbajnokság (US Open), New York
augusztus 28. - 11. Hegyikerékpár-világbajnokság, Mont-Sainte-Anne
augusztus 24. - 15. Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny
1. Forma-1, Belga Nagydíj, Spa-Francorchamps
2-9. Öttusa-világbajnokság, Budapest
3-8. Asztalitenisz csapat Európa-bajnokság, Nantes
4-16. Olimpiai kvalifikációs koronglövő Európa-bajnokság, Lonato
5. Barátságos labdarúgó-mérkőzés: Montenegró-Magyarország, Podgorica
6. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Brüsszel
6-8. Torna Challenge világkupaverseny, Szombathely
7-21. Férfi ökölvívó-világbajnokság, Szocsi
8. Forma-1, Olasz Nagydíj, Monza
9. Labdarúgó Eb-selejtező: Magyarország-Szlovákia
9-15. Junior női vízilabda-világbajnokság, Funchal
11-15. Evezős masters világbajnokság, Velence
11-15. Kettesfogathajtó-világbajnokság, Drebkau
11-15. Kajak-kenu olimpiai tesztverseny, Tokió
12-15. Rali világbajnokság, 11. futam, Törökország
12-29. Férfi röplabda Európa-bajnokság, Franciaország, Szlovénia, Belgium és Hollandia
13-22. Olimpiai kvalifikációs sportlövő Európa-bajnokság, Bologna
14-22. Olimpiai kvalifikációs birkózó-világbajnokság, Asztana
15. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, San Marinó-i Nagydíj, Misano
16-22. Ritmikus gimnasztika-világbajnokság, Baku
16-25. Súlyemelő-világbajnokság, Pattaya
20-22. Evezős országos bajnokság, Velence
22. Forma-1, Szingapúri Nagydíj, Szingapúr
22. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Aragóniai Nagydíj, Alcaniz
22-28. Olimpiai kvalifikációs szörf világbajnokság, Torbole
22-29. Kerékpár, országúti világbajnokság, Harrogate
25-26. Női kézilabda Európa-bajnoki selejtező
27. - október 6. Atlétikai világbajnokság, Doha
28. Íjász országos bajnokság, később kijelölendő helyszínen
28-29. Női kézilabda Európa-bajnoki selejtező
29. Forma-1, Orosz Nagydíj, Szocsi

 

október:

 

szeptember 27. - 6. Atlétikai világbajnokság, Doha
3-6. Rali világbajnokság, 12. futam, Nagy-Britannia
4-13. Torna-világbajnokság, Stuttgart
6. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Thaiföldi Nagydíj, Buriram
10. Labdarúgó Eb-selejtező: Horvátország-Magyarország
10-13. Kajak-kenu maratoni világbajnokság, Saohszing
12. Triatlon Ironman-világbajnokság, Hawaii
13. Labdarúgó Eb-selejtező: Magyarország-Azerbajdzsán
13. Forma-1, Japán Nagydíj, Szuzuka
20. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Japán Nagydíj, Motegi
24-27. Rali világbajnokság, 13. futam, Spanyolország
25-27. Torna csapatbajnokság, 2. forduló, Győr
27. Forma-1, Mexikói Nagydíj, Mexikóváros
27. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Ausztrál Nagydíj, Phillip Island
27. Ritmikus gimnasztika, mesterfokú bajnokság
27. - november 3. Tenisz WTA-világbajnokság, Sencsen
28. - november 3. U23-as birkózó-világbajnokság, Budapest
30. - november 2. Magyar nyílt tollaslabda-bajnokság, Budaörs

 

november:

 

október 27. - 3. Tenisz WTA-világbajnokság, Sencsen
október 28. - 3. U23-as birkózó-világbajnokság, Budapest
október 30. - 2. Magyar nyílt tollaslabda-bajnokság, Budaörs
3. Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, Austin
3. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Malajzia, Sepang
8. Mezeifutó Európa-bajnokság, Lisszabon
8-10. Rali Európa-bajnokság, 8. (utolsó) futam, Nyíregyháza
9-10. Tenisz Fed Kupa, döntő
11-17. Tenisz ATP-világbajnokság, London
14-17. Rali világbajnokság, 14. futam, Ausztrália
15-23. Curling Európa-bajnokság, Helsingborg
17. Forma-1, Brazil Nagydíj, Sao Paulo
17. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Valencia
18-24. Tenisz Davis Kupa, döntő, Madrid
21-24. Légfegyveres Hungarian Open
19. Labdarúgó Eb-selejtező: Wales-Magyarország, Cardiff
29. - december 15. Női kézilabda-világbajnokság, Kumamoto (Japán)

 

december:

 

november 29. - 15. Női kézilabda-világbajnokság, Kumamoto (Japán)
1. Labdarúgás, az Európa-bajnokság csoportsorsolása
1. Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, Abu-Dzabi
4-8. Rövidpályás úszó Európa-bajnokság, Glasgow
30. Síugró Négysáncverseny, 1. állomás, Oberstdorf
Asztalitenisz Top 12-bajnokság (később kijelölendő időpontban és helyszínen)
Vívó országos bajnokság (később kijelölendő időpontban és helyszínen)

Hozzászólás:
Kapcsolódó hírek:
Legfrissebb apróhirdetések:
További friss hírek:
Kiemelt hírek:
Valutaváltó:


Promó: