2008-12-21 15:26:35• hírek • Szatmár.ro

Díjazták a sport legjobbjait

A filharmónia termében szombat délután a Megyei Sportigazgatóság (DSJ) és a megyei tanács szervezésében tartott ünnepségen díjazták az év legjobb sportolóit.

A megye legjobb sportolói és a Sportigazgatóság díjazottjai:

1. Simona Deac - 82 pont (párbajtőr, Sportklub, 2. hely egyéniben a junior világbajnokságon, 1. hely csapatban a junior ob-n, 1. hely csapatban a Balkán-bajnokságon, 2. hely egyéniben a Balkán-bajnokságon, 2. hely egyéniben a junior ob-n, 3. hely csapatban a felnőtt ob-n, Csiszár Ferenc).

2. Nagy Attila - 63,50 pont (atlétika, Sportklub, 1. hely az ifjúsági ob-n, 1. hely csapatban az ifjúsági ob-n, 2. hely az ifjúsági ob-n, 2. hely az ifjúsági ob-n, 2. hely az ifjúsági ob-n, 3. hely a felnőtt ob-n, 3. hely a felnőtt ob-n, 3. hely a felnőtt ob-n, Fülöp György).

3. Bianca Cuteanu - 32,50 pont (tőr, Sportklub, 1. hely egyéniben a kadett Balkán-bajnokságon, 1. hely csapatban a junior Balkán-bajnokságon, 1. hely egyéniben a kadett ob-n, 1. hely csapatban a kadett ob-n, 2. hely egyéniben a junior ob-n, 2. hely csapatban a junior ob-n, 5. hely csapatban a junior Eb-n, 6. hely csapatban a junior vb-n, Dan Şuta).

3. Bianca Cuteanu - 32,50 pont (tőr, Sportklub, 1. hely egyéniben a kadett Balkán-bajnokságon, 1. hely csapatban a junior Balkán-bajnokságon, 1. hely egyéniben a kadett ob-n, 1. hely csapatban a kadett ob-n, 2. hely egyéniben a junior ob-n, 2. hely csapatban a junior ob-n, 5. hely csapatban a junior Eb-n, 6. hely csapatban a junior vb-n, Dan Şuta).

4. Bertók Csaba - 21 pont (repülőmodellezés, Nagykárolyi Gyerekklub, 1. hely egyéniben a felnőtt ob-n, 1. hely csapatban a felnőtt ob-n, 1. hely csapatban a felnőtt ob-n, 2. hely egyéniben a felnőtt ob-n, Gheorghe Mastan).

5. Berki Zsolt - 20 pont (birkózás, Sportklub, 1. hely egyéniben a junior ob-n, 2. hely egyéniben a felnőtt ob-n, Tudor Barbul, Szabó Ferenc).

6. Muresán István - 18,50 pont (tőr, Sportklub, 1. hely egyéniben a kadett ob-n, 1. hely csapatban a kadett ob-n, 1. hely csapatban a junior ob-n, 2. hely egyéniben a kadett Balkán-bajnokságon, 2. hely csapatban a junior Balkán-bajnokságon, 3. hely egyéniben a junior ob-n, Lengyel Éva, File Attila).

7. Tardi Ottó - 15 pont (párbajtőr, Sportklub, 2. hely egyéniben és csapatban a felnőtt ob-n, Langenbacher István).

8. Ioan Moisa - 14,25 pont (tőr, Sportklub, 1. hely csapatban a junior ob-n, 2. hely egyéniben a junior ob-n, 2. hely csapatban a junior Balkán-bajnokságon, 2. hely csapatban a felnőtt Balkán-bajnokságon, 3. hely egyéniben a junior Balkán-bajnokságon, Lengyel Éva, File Attila).

9. Gheorghe Mastan - 13,50 pont (repülőmodellezés, Nagykárolyi Gyerekklub, 1. hely csapatban a felnőtt ob-n, 1. hely csapatban a felnőtt ob-n, 2. hely egyéniben a felnőtt ob-n, Gheorghe Mastan).

10. Adrian Pop - 13 pont (párbajtőr, Sportklub, 2. hely csapatban a felnőtt ob-n, 3. hely egyéniben a felnőtt ob-n, Csiszár Ferenc).

11. Véber Mihály - 12 pont (repülőmodellezés, Nagykárolyi Gyerekklub, 1. hely egyéniben a junior ob-n, 1. hely egyéniben a junior ob-n, 1. hely egyéniben a junior ob-n, Gheorghe Mastan).

12. Raul Băbţan - 10 pont (atléta, Sportklub, 2. hely egyéniben a junior ob-n, 2. hely egyéniben a junior ob-n, Horea Macarie).

A megyei tanács díjazottjai: Simona Deac, Andrei Vaida (karting), Ioan Moisa Bianca Cuteanu, Nadina Hotca (aerobik), Muresán István, Gyenes Emanuel Stahl Krisztina (tőrvívás), Kovács István (futballbíró). A Megyei tanács továbbá díjat adott két olyan személynek is, akik kulturális tevékenységükkel érdemelték ki az elismerést: Lavinia Coste (folklórénekes), és Răzvan Crivaci (zenész, az Aranyszarvas fesztivál győztese).

Simona Deac átveszi a Megyei Tanács díját

A Vasile Goldis díjazottjai: Simona Deac, Nagy Attila, Tadi Ottó, Ioan Moisa, Adrian Pop, Raul Băbţan, Florin Chira, Gheorghe Nistea.

13. Amalia Tătăran - 8 pont (párbajtőr, Sportklub, 1. hely csapatban a junior ob-n, 2. hely egyéniben a kadett ob-n, 3. hely csapatban a kadett ob-n, 3. hely csapatban a felnőtt ob-n, Csiszár Ferenc).

14. Kujbus József - 7,50 pont (rádióamatőr, Sportklub, 1. hely egyéniben a felnőtt ob-n, Kujbus József).

15. Cristian Lăpuştea - 7,25 pont (karate, Samuraiul, 2. hely egyéniben a felnőtt ob-n, 3. hely csapatban a felnőtt ob-n, Magos Róbert).

16. Danca Tomi - 7 pont (repülőmodellezés, Nagykárolyi Gyerekklub, 2. hely egyéniben a junior ob-n, 2. hely egyéniben a junior ob-n, 3. hely egyéniben a junior ob-n, Gheorghe Mastan).

17. Soós Róbert - 6,25 pont (karate, Samuraiul, 3. hely egyéniben és csapatban a felnőtt ob-n, Magos Róbert).

18. Gyenes Emanuel - 6 pont (terepmotorozás, Perpetuum Mobile, 2. hely az enduro ob-n, Szilveszter Zsolt).

19-26. Petrovay Zsuzsa - 5 pont (ökölvívás, Nagykárolyi Sab Gomez, 2. hely egyéniben a junior ob-n, Gheorghe Sabău).

Nagy László - 5 pont (ökölvívás, Szatmárnémeti Voinţa, 3. hely az ifjúsági ob-n, Liviu Gheţe).

Pándi Karola - 5 pont (cselgáncs, Szatmárnémeti Unio, 1. hely a kadett ob-n, Terely Mihály).

Ioana Palcău - 5 pont (karate, Samuraiul, 3. hely egyéniben a felnőtt ob-n, Magos Róbert).

Florin Chira - 5 pont (atlétika, Szatmárnémeti Sportklub/Sportlíceum, 2. hely a junior ob-n, Horea Macarie).

Gheorghe Nistea - 5 pont (atlétika, Szatmárnémeti Sportklub/Sportlíceum, 3. hely az ifjúsági ob-n, Emil Pop)

Samirel Bărbuş - 5 pont (birkózás, Szatmárnémeti Sportklub/Unio, 2. hely egyéniben a junior ob-n, Tudor Barbul, Szabó Ferenc, Traian Sîrbe).

Erős Tamás - 5 pont (repülőmodellezés. Nagykárolyi Gyerekklub, 3. hely a felnőtt ob-n, Gheorghe Mastan)

Díjazottak a színpadon

Kapcsolódó hírek:
Legfrissebb apróhirdetések:
További friss hírek:
Kiemelt hírek:
Valutaváltó:


Promó: