2016-01-30 16:26:52• hírek • Kocsis Zoltán

Döntetlennel zárta az edzőtábort az Olimpia

Szombat délután lejátszotta idei második felkészülési mérkőzését az Olimpia labdarúgócsapata, a temesvári ASU Poli elleni meccs egyben a püspökfürdői edzőtábor végét jelentette.

A találkozón a negyedosztályú együttes szerzett vezetést, ám Cosmin Iuhas és Rares Takács góljaival az Olimpia még a szünetig fordítani tudott. A szünet után a temesváriakon volt a sor, hogy egyenlítsenek, majd a hátralévő fél órában több gól már nem esett.

A meccs krónikájához tartozik, hogy kisebb sérülés miatt Adrian Salageanu és Darius Lukács nem lépett pályára, nem úgy az élvonalbeli Botosani-nal múlt héten szakító Ciprian Brata.

A mérkőzés kedvéért mintegy tucat szurkoló utazott el Szatmárnémetiből a találkozó helyszínére, Nagyszalontára.

A Poli elleni meccsel gyakorlatilag véget ért az egy hetes edzőtábor. A tervek szerint az Olimpia február 3-án Cigándon, február 6-án Diósgyőrben, 10-én Nagyváradon a Luceafarul ellen és 13-án Kisvárdán játszik barátságos meccset. Február 15-20. között aztán Videoton vendége lesz az együttes és várhatóan egy tornán is részt vesz Székesfehérváron.

Az Olimpia összeállítása:
1. félidő:Suta - Muntean, Muresan, Heil, Iuhas - Takács, Onicas, Villand, Bura - Buhaescu, Bigiu.
2. félidő: Baican - Ciul, Csik, Tataru, Brata - Stef, Rus, Kanalos, Ianc - Faur, Markus.