2012-09-26 11:55:58• hírek • Szatmar.ro

Csapatorvos szerelte a csatárt – becsúszva

Elképesztő módon tartotta otthon a három pontot a brazil Ponta Pora csapata egy brazil alsóbb osztályú bajnoki mérkőzésen - csapatorvos segítségével.

A hazai gárda 1-0 arányban vezetett, amikor a második félidő utolsó percében a vendég Coxim csapatának csatára egy szép csel után bejátszotta magát a tizenhatoson belülre és kapura tört. Ekkor érkezett azonban az alapvonal mögül a meccset figyelő csapatorvos, aki Thiago Silvát megszégyenítő mozdulattal becsúszva szerelt!

Talán nem teljesen erre értik, hogy Brazíliában mindenki focizik...

A játékvezető a becsúszást követően piros lapot mutatott fel az orvosnak, míg a mérkőzés 1-0-ás hazai győzelemmel ért véget.