2015-01-26 15:45:34• hírek • Kocsis Zoltán

Bunda a javából, avagy amikor a győztes háborodik fel!

Hihetetlen bunda Albániában, a kapus és a védők mindent megtettek, hogy gólt kapjanak - nézd meg!

Az albán labdarúgó-bajnokság legutóbbi fordulójában a 7. helyezett Flamurtari Vlore hazai pályán nagy csatában, a 95. percben szerzett góllal 2-1 arányban győzte le a tabellán közvetlenül mögötte található Teuta Durres ellen. Mindebben első ránézésre nincs semmi rendkívüli. De csak első ránézésre!

Ha megnézzük ugyanis az utolsó hét perc összefoglalóját, láthatjuk, hogy a vendégek védői mindent megtesznek annak érdekében, hogy gólt kapjanak - ám a hazai csatárok ziccert ziccer után hagytak ki. A 95. percben aztán Ardit Shehaj végre elgurította a labdát Bledian Rizvani kapus mellett, aki végig komoly dilemmában szenvedett: védjen vagy nem. A hazai közönség pedig hatalmas fújolással djazta a produkciót!

A meccs után nem csak a sajtó, de a hazai csapat is felháborodott: a bajnokságtól való visszalépését is kilátásba helyezte, amennyiben az albán szövetség a továbbiakban sem tesz semmit a fogadási maffia és a bundázott meccsek ellen.