2018-03-19 07:40:24• hírek • Bede Emőke

Budapesten bizonyítottak a szatmári cselgáncsozók

A városi sportklub cselgáncsozói az elmúlt hétvégén Budapesten jártak, ugyanis részt vettek a Budaörs Kupa 2018 Judo Versenyen.

Sportolóink nem tértek haza üres kézzel: többen is dobogóra állhattak a vasárnapi megmérettetésen. Pasca Carina a 30 kilogrammos kategóriában első helyen végzett, ugyanebben a csoportban Pasca Giulia harmadik lett. A 35 kilogrammos kategóriában Polgar Dragos szintén a dobogó harmadik fokára állhatott fel. Az 55 kilogrammosok között Ilie Antonio ötödik lett. Sajnálatos módon az 50 kilogrammosok között induló Ilie George sérülést szerzett, így nem tudta folytatni a versenyt.

A jövő hétvége is hasonlóan izgalmas lesz a cselgáncsozók számára, ugyanis Kolozsváron mutathatják meg tehetségüket. A felnőttek országos bajnokságán két sportoló is képviseli városunkat: Seres Cristian a 60 kilogrammos, Samel Lorand pedig a 100 kilogrammos kategóriában lép majd tatamira.