2009-07-05 17:00:57• hírek • Szatmar.ro

Befejeződtek a csoportmeccsek

Az RMDSZ-bajnokságban a C és D csoport küzdelmei után a negyedöntők következnek.

A hétvégén a C és D csoport küzdelmeivel véget ért a nagykárolyi RMDSZ kispályás amatőr labdarúgó bajnokság. A MIK és az RMDSZ által szervezett torna következő szakaszában, július 11.-én már a negyedöntőkre kerül sor.

A C csoportban Magyarcsaholy sajnálatos módon nem tett tiszteletét, így meccseit 0-3 arányban elveszítette. Az így megrendezett három találkozó eredményeit követően a Nagykároly I és Mezőterem jutott tovább.

A D csoportban Erdőd és Tasnád fölényes győzelmeket aratva lépet tovább az Union Glass pályáján rendezett tornán..

C csoport: Nagykároly I-Magyarcsaholy 3-0, Mérk-Mezőterem 2-4 Nagykároly I-Mérk 7-1, Magyarcsaholy-Mezőterem 0-3, Nagykároly I-Mezőterem 10-0, Magyarcsaholy-Mérk 0-3. Továbbjutott: Nagykároly I és Mezőterem
D csoport: Erdőd-Gencs 14-1, Szilágypér-Tasnád 1-8, Erdőd-Szilágypér 7-1, Gencs-Tasnád 1-17, Erdőd-Tasnád 3-3, Gencs-Szilágypér 0-4. Továbbjutott: Erdőd és Tasnád
A negyeddöntők párosítása, I. Kálmánd-Kaplony (10.00); II. Tasnád-Mezőterem (11.00); III. Nagykároly I-Erdőd; IV. Nagykároly II-Nyírbátor.
Elődöntők: I. meccs győztese-II. meccs győztese (14.00); III. meccs győztese-IV. meccs győztese (15.00).
Kisdöntő: az elődöntők nyertesei (17.00).
Döntő: az elődöntők nyertesei (18.00).