2009-05-28 11:03:22• hírek • Szatmar.ro

Már a kapuson is túljutott

Csak az üres kapuba kellett volna passzolnia Buvalnak - nézze meg, hogy ez is gond néha.

Vélhetően az európai labdarúgó idény idei legnagyobb ziccerét szalasztotta el Bedi Buval, a dán Randers francia csatára a Vejle elleni, legutóbbi bajnokin.

A Bolton Wanderers ifiakadémiáján nevelkedett labdarúgó mát túljutott a védelmen, könnyedén kicselezte Jimmy Nielsen kapust, majd amikor már csak a kapuba kellett volna passzolnia a labdát... a Youtube videómegosztó egyik hozzászólója szerint a hálóőr billentette ki az egyensúlyából a csatárt, ezért büntető járt volna a csapatnak.

A 23 esztendős futballista szerencséjére a 85. percben jóvá tette a hibáját és ismét megszerezte csapata számára a vezetést, amely végül 3-2 arányban legyőzte az pontvadászat sereghajtóját. Buvalnak mellesleg egész jó szezonja van, 29 bajnokin lépett eddig pályára és 8 gólt szerzett. Vélhetően nehezebb pozíciókból.