2015-11-22 11:11:40• hírek • Szatmár.ro

Az ötödik szettben nyertek a röplabdázó lányok

Ovidiu Groza tanítványai a nagybányai CSS2 CNE csapatát fogadták a Both Katalin Sportteremben.

Az A2-es divíziós női röplabdapajnokság nyugati csoportjának hetedik fordulójában a Szatmárnémeti VSK női röplabdacsapata szombaton a Nagybányai CSS2 CNE csapatát látta vendégül. Az összecsapás meglehetősen izgalmasra sikeredett, a házigazdáknak csak az ötödik szettben sikerült eldönteniük a meccset.

Az első szettben a szatmáriak 18-25 arányban maradtak alul, majd 25-13-ra nyerték a következőt, ezzel döntetlen volt az állás. A harmadik szettet is hozták Ovidiu Groza tanítványai 25-22 arányban, majd egy hihetetlenül szoros és izgalmas játékrészben 23-25-re maradtak alul. A döntő szett viszont sima volt: a szatmári lányok 15-5-re verték a nagybányai csapatot.

Ez volt a röplabda-bajnokság odavágó-sorozatának utolsó meccse, a visszavágók közül az elsőt december 5-én fogják tartani. Ekkor a Marosvásárhelyi CSU Medicine CNUE játékosait fogadják majd.