2014-11-05 14:55:46• hírek • (x)

Állásajánlat: magyarországi cég romániai munkatársakat keres

Phylazonit - Tele élettel

24 éve a piacon lévő termék
18 éve piacon lévő, több éve piacvezető, dinamikusan fejlődő cég

Önálló, független, kötetlen munkavégzéssel járó, kizárólagos forgalmazási jogot biztosító

TERÜLETI TANÁCSADÓ POZÍCIÓRA
keres vállalkozói partnereket

Szatmár
Bihar
Arad
Temes megyékben történő értékesítéshez.

Amennyiben Önnek fontos,

- hogy olyan piacon dolgozzon, melyben még óriási piaci lehetőségek vannak,

- a hosszú távú együttműködési lehetőséget biztosító, stabil, együttműködő, támogató cégháttér és stabil termék,

- az emberközpontú, fejlődést támogató, képzéseket adó cég,

- a tisztességes, korrekt jövedelem elszámolás és határidőben történő kifizetés,

- a szakmai fejlődési és megújulási lehetőség, akkor várjuk jelentkezését!

Feladatok:

  • A cég termékének értékesítése érdekében értékesítési körzetében:

    • a termelői piacok feltárása, piaci információk összegyűjtése, továbbítása a vezetők felé,

    • új termelők felkutatása, kapcsolat kiépítése

    • termék értékesítési szerződések előkészítése, megkötése,

    • a meglévő termelők rendszeres, folyamatos látogatása,

    • termelőkkel való kapcsolattartás, forgalmuk figyelése,

Elvárások:

  • növénytermesztési, kertészeti elméleti és gyakorlati ismeretek és tapasztalat,

  • kertész-, agrár- vagy környezetmérnöki végzettség,

  • saját, rendezett vállalkozási háttér (cég, egyéni vállalkozó),

  • román nyelv ismerete.

Jelentkezéseket a kivalasztas@bestflow.hu e-mail címre várjuk 2014. november 30-ig.
A jelentkezésen kérjük megjelölni a megye nevét.

Kapcsolódó hírek:
Legfrissebb apróhirdetések:
További friss hírek:
Valutaváltó:

# Orosz-ukrán háború # koronavírus # baleset # harmadik híd # körgyűrű # vakcina # Nagykároly # Szatmárnémeti