2012-10-11 14:21:23• hírek • (x)

Állásajánlat: közgazdászt és német tanárt keresnek

A Consult Scolari egyesület munkatársakat keres a következő állások betöltésére:

Közgazdász

Követelmények:
- felsőfokú közgazdasági végzettség;
- legalább 2 év tapasztalat a nonprofit szervezetek könyvelése valamint az európai úniós pályázatok pénzügyi managementje terén;
- számÍtógépkezelési ismeretek;
- felsőfokú magyar és középfokú angol nyelvismeretek;
- figyel a részletekre, felelős, szervezett, kommunikatÍv személy;
- képes stresszhelyzetben dolgozni és betartja a határidőket.

Feladatok:

- az egyesület számvitelével kapcsolatos feladatok ellátása;
- az egyesület futó pályázatainak pénzügyi, könyvviteli, elszámolással kapcsolatos teendőinek biztosÍtása.

Német tanár

- felsőfokú végzettség;
- számítógépkezelési ismeretek;
- rugalmasság;
- humorérzék;
- tapasztalat felnőttképzésben;
- saját személygépkocsi.

Feladatok:
- oktatási tanfolyamok lebonyolítása: tanítás, adminisztráció, vizsgáztatás, jelentések megÍrása.

Jelentkezéseiket az info@consultscolari.ro e-mail cÍmre várjuk.
Határidők: német tanár - 2012. október 15., közgazdász - 2012. Október 22.

Kapcsolódó hírek:
Legfrissebb apróhirdetések:
További friss hírek:
Valutaváltó:

# Orosz-ukrán háború # koronavírus # baleset # harmadik híd # körgyűrű # vakcina # Nagykároly # Szatmárnémeti