2019-05-18 09:29:13• hírek • Nagy Tímea

A zene összeköt: A Hám János Líceum zenei versenyének díjazottjai

Kép: a Hám Zenesarok Facebook-oldala
Kép: a Hám Zenesarok Facebook-oldala

A Hám János Napok keretében zajlott a XII. Hám Zenei Verseny "A zene összeköt" jeligével.

A versenyre május 17-én, pénteken került sor a szatmárnémeti Iparosotthonban. A megmérettetésen a Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum diákjai csillogtatták meg zenei tehetségüket.

 

Íme a helyezettek:

 

1. Előkészítő osztály – Hupikék Törpikék
A legfantörpikusabb produkció díja

 

2. Dobos Panna I. – Merinda a bátor: Szállnék már, fenn a hűvös szél szárnyán
A legbátrabb előadás díja

 

3. Gnándt Hanna Eszter, Gnándt Zsófia Krisztina, Mali Kincső, Virág Leila II. – Padödö: Kiabálj
A legfelszabadultabb előadás díja

 

4. Tempfli Hanna, Burcuș Tímea Anna, Papp Mirjám III. – népdalcsokor javaslat: A Vargáék ablaka, A gúnarom elveszett
A hagyományőrző dalosmadárkák produkció díja

 

5. Bányai Zsófia II. – Aranyhaj és a nagy gubanc: Látom már a fényt
A legmerészebb produkció díja

 

6. Csorvási Panka, Farkas Maya Alexa, Kurtinecz Johanna, Nagy Regina, Vadnay Csenge Zolna II. – Halász Judit: Minden gyermek volt egyszer gyerek
A legjobb dalválasztás

 

7. Chendiel Péter Richard, Mihalku Áron III. – Follow the flow: Nem tudja..
A vagányok díja

 

8. Volfer Dóra III., Volfer Ingrid I. – Vaiana: Ahogy csillan a távoli fény
A szívből jövő ének díja

 

9. Szabó Gergő IV. – Queen: Love of my life
A bátor dalválasztás díja

 

10. Kovács-Kuruc Csongor, Kocsis Erik, Szabó Bence III. – Majka – Curtis: Belehalok
A belevalók előadás díját

 

11. Krakocky – Heidenhoffer Johanna III. – Csézy: Mama
Az érzelemteljes produkció díja

 

12. Szabó Bence III. – Bye Alex: Nehéz vagyok
A hangulatvarázsló produkció díja

 

13. Hutzel Zsófia IV. – Cohen: Hallelujah
A legátéltebb produkció díja

 

14. Ridl Kovács Csenge IV. – Bagossy Brothers: Élj a mának 
A magával ragadó előadás díja

 

15. Mayer Regina, Pop Erika Margit IX.D – Cup song
A legtörekvőbb produkció díja

 

16. Ilonczai Dóra Vivien IV. – Nagymami, Kísér: Scheitli Krisztina, Kengye Csongor, Szilágyi Norbert, Kocsis Erik, Simon Benjámin
Egy kis csoda díja

 

17. Pop Erika Margit IX.D – Zorán: Kell ott fenn egy ország
A felemelő produkció díja

 

18. Balázs Dániel – Simon Benjámin VII. – Lynyrd Skynyrd: Sweet home Alabama
A legtechnikásabb produkció díja

 

19. Orosz Johanna, Czibere Ingrid VII. - Lady Gaga: Shallow
Filmbeillő duó díja

 

20. IX.B osztály – Ismerős arcok: Nélküled
A nélkülözhetetlen produkció díja

 

21. Volosin Csenge X.B – BTS: Epiphony
A legandalítóbb előadásért

 

22. Anderco Petra X.A – Caro Emeralds: That man
A zenei nap felfedezettje díja

 

23. Süveg Attila XII.B – Twenty one Pilots: Truce
A legsimogatóbb előadás díja

 

24. Póti Vivien XI.A – Lady Gaga: Million reason
A legátütőbb előadás díja

 

25. Falup Edwin XI.A – Christina Aquilera: You lost me, zongorán kísér: Scheitli Krisztina XII.B
A magabiztos, megható, zenei tökéletességgel felkészült produkcióért

 

26. Kengye Csongor X.C – Survivor – Eye of the Tiger 
Az AC/DC új dobosa díja

 

27. Bumbár Márton XII.A – Rúzsa Magdolna: Ederlezi
A leghitelesebb produkció díja

 

28. Scheitli Krisztina XII.B - Queen: Bohemian Rapsody
A zene királynője díja

 

KÜLÖNDÍJAK:


1. Szabó Bence III. osztályos tanuló
2. Riedl-Kovács Csenge IV. osztályos tanuló
3. Ilonczai Dóra IV. osztályos tanuló

 

DICSÉRET: Volosin Csenge X.B osztályos tanuló

 

III. Díj: Bumbár Márton XII.A osztályos tanuló

 

Megosztott II. Díj: 
Póti Vivien – XI.A osztályos tanuló
Anderco Petra – X.A osztályos tanuló

 

I. Díj - Hangszeres kategória:
Kengye Csongor – X.C osztályos tanuló

 

Megosztott I. Díj - Énekes kategória:
Falup Edwin – XI.A osztályos tanuló
Scheitli Krisztina – XII.B osztályos tanuló

 

Közönségdíj:
SCHEITLI KRISZTINA – XII.B osztályos tanuló

 

Kapcsolódó hírek:
Legfrissebb apróhirdetések:
További friss hírek:
Kiemelt hírek:
Valutaváltó:


Promó: