2015-11-01 09:26:12• hírek • Szatmár.ro

Röplabda: az ötödik szett hozta meg a győzelmet

Izgalmas meccsen nyertek Ovidiu Groza tanítványai a temesvári alakulat ellen.

Szombaton a Szatmárnémeti VSK röplabdázói a Both Katalin Sportteremben a Temesvári Agroland csapatát fogadták az A2-es női röplabda-bajnokság nyugati csoportjának negyedik fordulójában. A találkozó igazán kiélezett küzdelmet hozott. Az első szettet a szatmáriak szoros küzdelemben 26-24 arányban nyerték meg, a folytatásban azonban a vendégek szerepeltek jobban: a következő két szettet 22-25-re nyerték.

A szatmári lányok szerencsére nem adták fel a küzdelmet: a negyedik szettben 25-14-re verték a vendégeket, így a 2-2-es állásnál következett a döntő.

Ovidiu Groza edző tanítványainak a lendülete tovább tartott: 15-10-re nyerték a döntő szettet és ezzel a mérkőzést is.