2019-04-07 10:57:18• hírek • Közlemény

A szatmárnémeti és lázári karatékák fényes eredményei a Román Bajnokságon

Április 6-án szervezték meg a Román Karate Szövetség (FFRK) (olimpikus) égisze alatt az idei év Országos Bajnokságát a Wado ryu stílusban.

A verseny helyszíne az izvorani Olimpiai Sport Központ volt, ahol népes mezőnyben mérethettek meg a Samuraiul SK szatmárnémeti és lázári karate szekció kadétjai junior-, U21- és felnőtt kategóriákban, a kumite próbában, úgy egyániben, mint csapatban.

A Samuraiul klub hét sportolóval vett részt ezen a versenyen, ahonnan 100%-os teljesítményt nyújtva tértek haza, mivel érem csüngött mindegyik versenyző nyakában. A csapat performere a lázári szekció sportolója, Vida Ármin lett, aki a felnőtt kategóriában egyéniben és csapatban egyaránt első helyezett lett.

A versenyen részt vett az egész karate szövetség vezetősége is, élén az elnökkel, Amzulescu Octaviannal, aki külön megdicsérte a Samuraiul sportolóit a kimagasló teljesítményért.