2011-11-10 19:42:42• hírek • Szatmar.ro

A második félidőt már nem bírta a VSK Resicabányán

Nem a legjobban sikerült Szatmárnémeti VSK férfi kézilabdacsapatának első meccse a három hetes bajnoki szünet után: Palkó János és Nicolae Istrate csapata ugyanis 31-23-as vereséget szenvedett Krassó-Szörényben megyében.

A hazai csapat, mely korábban Resicabánya néven futott, jelenleg viszont a megye nevét viseli, az első félidőben alaposan megizzadt a VSK-val, a szünetben ugyanis még csak két ponttal (14-12) vezettek a hazaiak. A pihenő után azonban a jelek szerint a szatmáriak már nem tudták tartani a lépést és végül simának mondható, 31-23-as vereséget szenvedtek.

Nyolc forduló alatt ez volt a VSK negyedik veresége, ehhez három siker és egy döntetlen párosul. A tabellán a szatmáriak egy hellyel biztosan visszaestek, hisz az őket legyőző Krassó-Szörény elébük került. Ezzel most a VSK a kilencedik helyet foglalja el, ám ezt is elveszítheti, amennyiben a Temesvár pénteken nyerni tud Calarasi-on.

A VSK a következő fordulóban a Székelyudvarhely együttesét látja vendégül.