2020-02-27 12:35:54• hírek • Közlemény

A legkiemelkedőbb eredményeket díjazták a Nagykárolyi Sportgálán

Szerdán ünnepélyes keretek között tartották meg a nagykárolyiak sportgáláját. A rendezvényen a sportegyesületek javaslatai alapján a 2019-es esztendőben kimagasló teljesítményt elérőket jutalmazták.

A rendezvény szervezője, Bogdan Georgescu köszöntötte a fiatal sportolókat, illetve a felkészítőiket, majd egyperces főhajtással adózott a jelenlévő sokadalom a már elhunyt nagykárolyi sportolók emléke előtt.

A nagykárolyiak sportszeretetét méltatta a továbbiakban Pataki Csaba, a Szatmár Megyei Tanács elnöke is. A díjakt, az elismerést jelző oklevelek átadására is sor került a méltató szavak után.

Idén a sportújságírókat is díjazták: Stáhl István (az életműve okán), Florin Mureșan, Ionuț Blăjean, Constantin Demian, Pesek Attila, Valentin Păduraru.

Sportrendezvények szervezéséért
Daniel Mureșan – Strongman Carei 2019, Kovács Szabolcs – Nagykárolyi Futsal Kupa 2019

KUNG FU – Nagykárolyi Shaolin Sportklub
Laczkó Dávid Attila, Variu Balaban Andrei, Szöcsi Ronaldo, Purcel Elena, Halhober Eduard, Schnel Kristóf, Schnel Alexandra, Nagy Eszter, Mudure Andrei, Sulyok Denis.
Edzők: Variu Alin, Variu Balaban Cristian

Repülőgépmodellezés – Nagykárolyi Diákklub
Reitler Alex, Măran Natanael, Cristea Nicolae, Fischer Mátyás, Vandici Matei, Culcear David, Racolța Eric, Guț Andrei, Horvay Zsombor, Cobzas Borgan
edző: Mastan Gheorghe

Íjászat – Corvus Regia Sportegyesület
Lászlófi Csaba, Matei Sorin, Szaniszlai Csaba, Dragoș Georgescu, Széri Kincső, Vadai Zalán, Danku Zoltán, Danku Julia

Sporthorgászat
Peter Micula

Műlovaglás
Jakab Áron

Kutyaszánhúzás
Daniel Marius Tentiș

Biliárd
Oláh Gábor, Gergely Francisc

Dzsúdó – Nagykárolyi Spartacus Dzsúdóklub
Hajlák Hannah, Nintaș Noris, Chiș Antonio, Crișan Paul, Zota Matei, Moldovan-Pop Bryan, Hagen Ralph, Sivadó Ádám, Guț Andrei, Portikhegyi Dávid, Uglai Andrei
edzők: Hajlák Iosif, Predoi Marian

Dzsúdó – Szatmárnémeti Judo Master Klub
Mates Andrei, Mates Ioana, Ghiurcuta Valentin, Radac Ionut, Centea Iris Giulia
edzők: Pelcz Attila, Stan Traian, Centea Aurelian

Kosárlabda – Nagykárolyi Primo Kosárlabdaklub
Mates Luca, Sabou Iasmina, Vágó Vivien, Lupu David, Sabau David, Guraliuc Emanuel, Lukács Alexia, Berches Luca, Jurj Lucas, Uilaki Mara, Marincas Oana, Panic Aaron, Ciucos Matei, Roman Odett
edzők: Timoc Florentina, Lucuta Iulian, Racolta Adriana

gokart – Nagykárolyi Diákklub, nagykárolyi Kart Racing Sportegyesület
Saierli Francisc, Solymosi Máté, Szulák Edward, Graz Chris
felkészítő: Mille Ioan

Asztalitenisz
Nagykárolyi Diákklub
Bogdan Luca, Erdei Daniel, Chiuhan Alexandra, Kokán Gergő, Láng Márk, Szűcs Ábel
Nagykárolyi TAPO Sportklub
Koncz Júlia, Gindele Hanna, Bodon Ameli, Forgács Hanna Patrícia, Wachter Nóra
Nagykárolyi Victoria Városi Sportklub
Rad Ayana, Comiati Alexandra, Pascui Nicoleta, Havrincea Amalia, Harmathi Bíborka, Costea Răzvan, Knecht Barnabás, Forgács Márk Richárd, Kovács Tamás, Pozsonyi Kevin, Abriham Eugen
különdíjak: Dari Helga, Szilagyi Paul
edzők: Mircea Podoba, Maran Alin, Ghic Roxana, Süveg Roland

Atlétika
Nagykárolyi Sportiskola
Turcu Vlad, Ticle Denis, Hasna Teodora, Racolța George, Bereczki Evelin, Balog Olimpiu, Cura Roxana, Turcu Alexia, Benke Edward, Pósz Paula, Linzenbold Karina, Kinczel Antonia, Bontea Luca, Botos Iulia
edzők: Turcu Florin, Ioan Mărneanu

Karate
Nagykárolyi Sakura Sportklub
Tyukodi Cristina, Süveg Lénárd, Keserű Mercedes, Hevele Botond, Candrea Maya, Dobrican Iris, Bonea Luca, Cosma Darius, Chis Claudia, Fogas Raul, Süveg Milán
edzők: Engber Ingrid, Dărăban Gheorghe

Karate Do BFKS
Bartincki Attila, Molnar Teodora, Molnar Patric Gheorghe, Hosu Ioana Sorina, Butunoi Marcovici Cristina Maria, Lacatus Tudor, Lacatus Marius, Linzenbold Csanád, Kecséti Krisztián Csaba, Chis Matei
edzők: Fazekas Gheorghe Zoltán, Bartincki Attila, Bács Csaba

Sporttánc
LEAD & FOLLOW
Szerény Dóra
Mureșan Luca-Mureșan Ariana
Volfer Olivér-Pap Nikolett
Botos Ádám-Gindele Ingrid
Marcsó Gergő-Koszta Anais
Jonucz Dominik-Bagossy Anna
Vadas Teodóra
edző: Bagossy Zoltán

Kézilabda
Nagykárolyi Elméleti Líceum
Sebestyén Ádám, Popán Dániel, Onuczán Roland, Kocsis Kristóf, Merk Dominik, Botlinger Ádám, Nagy Benjámin
edző: Schrádi Gábor
Kalazanci Szent József Római Katolikus Líceum
Székely Petra, Ált Antónia, Lebedy Róza
edző: Dohan Mircea

Női labdarúgás – Nagykárolyi Daliana Sportklub
Sas Raisa Tiana, Betterini Sofia, Chiș Claudia Anamaria, Cornean Andreea, Czier Zsanett, Deac Ayana Maria, Găzdag Daria, Meghișan Mara Cristina, Mureșan Alexa, Nyiri Panna, Rus Clara Maria, Silaghi Vivien, Szilva Jázmin
felkészítők: Crăciun Kinga, Jurj Nicușor

Férfi labdarúgás
Nagykárolyi Victoria Városi Sportklub
Ghiarfaș Mihai, Nyéki Kevin, Lobonț Raul-Sebastian
Nagykárolyi Sportiskola
Negreanu Răzvan, Szénási Márk, Rus Bogdan, Fechete Codruț,
Nagykárolyi Kinder FC
Csobi Ákos, Laios Paul, Szabó Ádám, Szilágyi Ákos, Dobran Dávid, Bontea Philip
edzők: Botan Marius, Bagossy Alexandru, Tabi Zsolt, Gindele Gergely, Csenteri József, Nintas Răzvan, Botos Zsolt
klubvezetők: Pereș Virgil, Zsidó Sándor, Tabi Zsolt
 

 

Galéria:
Hozzászólás:
Kapcsolódó hírek:
Legfrissebb apróhirdetések:
További friss hírek:
# koronavírus # vírusstatisztika # baleset # helyhatósági2020 # körgyűrű
Kiemelt hírek:
Valutaváltó:


Promó: