2015-10-18 09:50:58• hírek • Szatmár.ro

A galaciak is lemosták a pályáról a szatmári lányokat

A Szatmárnémeti VSK női kosárlabdacsapata 53 pontos vereséget szenvedett szombaton.

Tovább folytatódik a szatmári női kosárlabda mélyrepülése: szombaton hazai pályán 28-81 arányban vesztettek a lányok a Galaci Phoenix ellen.

A mezőny legfiatalabb csapata, azaz a Szatmárnémeti VSK együttese az első három fordulóban 94:32-re kapott ki az Alexandria ellen, 123-46-ra Sepsiszentgyörgyön és 97-64-re Temesváron. A nyeretlenségi sorozat pedig szombat délután folytatódott.

A galaciak magabiztosan kezdtek, az első két negyedet nagy fölényben nyerték (4:26, 4:30), így a félidőben megnyugtató, 8:56-os vezetéssel vonultak a vendégek az öltözöbe. A harmadik negyed is az övék volt (5:14), csak az utolsó negyedben tudtak nyerni a szatmári lányok 15:11 arányban.