2007-10-07 18:24:42• hírek • Szatmar.ro

Kikaptak a kézilabdázók

Meglepő, tízpontos vereséget szenvedett a Városi Sport Klub kézilabda- csapata.
Meglepő, tízpontos vereséget szenvedett szombaton a nagybányai Extrem, jórészt ifjúsági korú játékosokból álló csapatától a szatmárnémeti Városi Sport Klub kézilabda-szakosztályának csapata. A nagybányaiak már a félidőben 18-14 arányban vezettek, de senki sem gondolta volna, hogy a második félidőben előnyüket további hat góllal tudják majd növelni. A végeredmény 34-24 lett, amit a csapat másodedzője, Nicolae Istrate csak úgy kommentált: „Egyszerűen gyengén, rosszul játszottunk”.

Elképzelhető, hogy a szakosztály vezetésében keletkezett feszültség is befolyásolta a szatmáriak játékát, hiszen mint már jeleztük, a szakosztály vezetője, Fógel László elnök és Kereskényi Gábor, igazgatótanácsi tag nemrégiben összeegyeztethetetlen nézeteltérésekre hivatkozva lemondott a tisztségéről.