2018-03-28 09:12:13• hírek • Közlemény

A Szatmári Római Katolikus Egyházmegye templomainak miserendje a nagyhétre és húsvétra

A Szatmári Római Katolikus Egyházmegye templomainak miserendje a nagyhétre és húsvétra.


Szatmár Megye templomainak miserendjéből szemlézve


Szatmárnémeti


Székesegyház plébánia


Csütörtök: 10:00-től olajszentelési szentmise (megszentelik a keresztelendők olaját, a krizmát és a betegek olaját, részt vesz az egyházmegye papsága és megújítja a papszenteléskor tett ígéreteit), 19:00: Szentmise az eukarisztia alapításának (utolsó vacsora) emlékére.

Péntek: 15:00 Keresztúti ájtatosság, 19:00 Nagypénteki szertartás passióénekléssel.

Szombat: 07:00-től  Látogatható az Oltáriszentség a szentsírnál, 20:30 Vigília szertartás: tűzszenteléssel, a húsvéti gyertya meggyújtásával, a keresztségi fogadalmak megújításával, feltámadási szertartással, a szentmise végén körmenettel és ételszenteléssel.

Vasárnap: 07:00 Szentmise ételszenteléssel, 09:00 Szentmise, 11:00 Püspöki Szentmise,  18:00 Szentmise

Hétfő: Szentmisék 07:00, 09:00, 11:00, 18:00

 


Jézus Szíve plébánia (Kálvária templom)
 

Román közösség:
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise az Utolsó Vacsora emlékére, 20:00-21:00 Szentségimádás a szentsírnál
Péntek: 19:00 Szent Kereszt felmagasztalási szertartás 20:00 A német közösséggel közös keresztúti ájtatosság
Szombat: 22:00 Feltámadási Vigília szertartás - utána ételszentelés
Vasárnap: 11:30 Ünnepi Szentmise
Hétfő: 11:30 Szentmise


Német közösség:
 

Csütörtök: 20:00 Szentmise az Utolsó Vacsora emlékére, utána egy órás Szentségimádás a szentsírnál
Péntek: 20:00 román közösséggel közös keresztúti ájtatosság, utána Szent Kereszt felmagasztalási szertartás
Szombat: 20:00 Feltámadási Vigília szertartás - utána körmenet és ételszentelés
Vasárnap: 10:00 Ünnepi Szentmise
Hétfő: 10:00 Szentmise

 


Zárda templom
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise az Utolsó Vacsora emlékére, majd 20:00 órától Szentségimádás
Péntek: 19:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 19:00 Vigília szertartás - utána ételszentelés
Vasárnap: 10:00 Ünnepi szentmise
Hétfő: 10:00 Szentmise

 


Szent János apostol és evangélista plébánia
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise az Utolsó Vacsora emlékére, 20:00-tól szentségimádás.
Péntek: 15:00 Keresztúti ájtatosság, 19:00 Nagypénteki szertartás passióénekléssel
Szombat: 08:00-16:00 Szentségimádás a Szentsírnál, 20:00 Húsvéti Vigília szertartás
Vasárnap: Szentmisék 7:30, 10:00, 12:00
Hétfő: Szentmisék 07:30, 10:00.

 


Szent Antal plébánia
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise
Péntek: 19:00 Nagypénteki szertartás, majd Szentségimádás
Szombat: 20:00 Vigília szertartás, majd ételszentelés
Vasárnap: 11:00 Szentmise
Hétfő: 09:00 Szentmise

 


Fíliák


Kakszentmárton

Vasárnap: 09:00 Szentmise majd ételszentelés
 

Udvari

Vasárnap: 07:00 Szentmise majd ételszentelés, Hétfő: 10:15 Szentmise

 


Kis Szent Teréz plébánia
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise az Utolsó Vacsora emlékére, majd 22:00 óráig szentségimádás
Péntek: 19:00 nagypénteki szertartás, majd utána családos fáklyás keresztúti ájtatosság
Szombat: 20:00 Húsvéti Vigília szertartás
Vasárnap: 7:30 ételszentelés. Szentmisék 08:00, 10:00, 12:00
Hétfő: Szentmisék 08:00, 10:00.

 


Szent Család plébánia
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise, majd 21:00-ig szentségimádás
Péntek: 10:00 Keresztúti ájtatosság, 19:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 09:00-től szentségimádás a Szentsírnál, 19:00 Vigília szertartás, majd körmenet és ételszentelés
Vasárnap: 7:30 ételszentelés, 09:00 Szentmise, 11:00 Szentmise
Hétfő: Szentmisék 09:00, 11:00

 


Szentlélek plébánia
 

Csütörtök: 18:00 Szentmise, utána 21:00-ig Virrasztás
Péntek: 18:00 Nagypénteki Szertartás
Szombat: 12:00-20:00 Szentségimádás, 21:00 Vigília Szertartás, a végén körmenettel
Vasárnap: 07:30 Ételszentelés, 8:00 Ételszentelés, 11:00 Ünnepi Szentmise
Hétfő: 09:00 Szentmise, 11:00 Szentmise

 


Fília: Vetés

Vasárnap: 09:00 Szentmise és ételszentelés

 

 

 


Nagykároly
 

Kalazanci Szent József plébánia


Csütörtök: 19:00 Szentmise
Péntek: 10:00 Keresztúti ájtatosság, 19:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 10:00 Csendes időzés a Szentsírnál, 20:00 Vigília szertartás, majd körmenet
Vasárnap: Szentmisék 08:00 - utána ételszenteléssel, 11:00, 19:00
Hétfő: Szentmisék 09:00, 19:00.
 

Gencs:


Vasárnap: 09:00 Szentmise

 


Fatimai Szűz Mária plébánia
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise - majd 24:00 óráig csendes virrasztás
Péntek: 10:00 Keresztúti ájtatosság, 18:00 Nagypénteki szertartás, utána szentségimádás a Szentsírnál
Szombat: 09:00-20:00 Szentségimádás, 20:00 Feltámadási Vigília Szertartás
Vasárnap: 07:00 Szentmise - majd ételszentelés, 08:30 Szentmise - majd ételszentelés, 10:00 Szentmise
Hétfő: 09:00 Szentmise

 


Szentlélek plébánia
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise az Utolsó Vacsora emlékére, majd háromnegyed óra csendes és egy óra közös szentségimádás
Péntek: 11:00 Keresztúti ájtatosság, 19:00 Nagypénteki szertartás Jézus szenvedésének emlékére, utána rövid szentségimádás
Szombat: 10:00-19:00 Szentségimádás a Szentsírnál, 19:00 Húsvéti Vigília szertartás - végén feltámadási gyertyás körmenettel
Vasárnap: 8:00 Szentmise - ételszenteléssel, 11:00 Húsvéti ünnepi szentmise
Hétfő: 09:00 Szentmise, 11:00 Német nyelvű szentmise

 


Erdőd


Erdődi Nagyboldogasszony plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise
Péntek: 17:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 20:00 Vigília szertartás
Vasárnap: 07:00 Ételszentelés, 10:00 Szentmise - előtte ételszenteléssel
Hétfő: 10:00 Szentmise


A Zárdában:
 

Vasárnap: 08:00 Szentmise és ételszentelés
Hétfő: 08:00 Szentmise


Fília - Nagymadarász:
 

Csütörtök: 18:00 Szentmise
Péntek: 18:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 18:00 Vigília szertartás - utána ételszentelés
Vasárnap: 10:00 Szentmise
Hétfő: 10:00 Szentmise

 


Avasfelsőfalu


Krisztus Király plébánia
 

Csütörtök: 17:30 Szentmise az utolsó vacsora emlékére magyar nyelven, 19:00 Szentmise az utolsó vacsora emlékére román nyelven
Péntek: 18:00 Nagypénteki szertartás magyar nyelven, 19:30 Nagypénteki szertartás román nyelven
Szombat: 20:00 Feltámadási vigília szertartás
Vasárnap: 08:00 Szentmise magyar nyelven, 09:30 Szentmise román nyelven
Hétfő: 10:30 Szentmise magyar nyelven, 12:00 Szentmise román nyelven

 

Fíliák: Bikszád
 

Csütörtök: 16:00 Szentmise az utolsó vacsora emlékére
Péntek: 16:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 23:00 Feltámadási vigília szertartás
Vasárnap: 11:00 Ünnepi szentmise
Hétfő: 09:00 Szentmise

 


Szatmár Megye falvaiból
 

Mikolai Szűz Mária Királynő plébánia
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise az Utolsó Vacsora emlékére
Péntek: 19:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 20:00 Vigília szertartás
Vasárnap: 08:00 Ételszentelés, 11:00 Szentmise
Hétfő: 11:00 Szentmise

 

Fíliák:

Egri

Vasárnap: 09:00 Ételszentelés és Szentmise

 

Sándorhomok:
 

Csütörtök: 17:00 Szentmise
Péntek: 17:00 Nagypénteki szertartás
Vasárnap: 07:00 Ételszentelés, 14:00 Szentmise

 

Szárazberek:


Vasárnap: 07:30 Ételszentelés, 13:00 Szentmise

 


Szamosdarai Nagyboldogasszony plébánia
 

Csütörtök: 18:00 Szentmise az Utolsó Vacsora emlékére
Péntek: 18:30 Keresztúti ájtatosság 19:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 10:Látogatható a Szentsír 19:00 Vigília szertartás
Vasárnap: 07:30 Ételszentelés, 11:30 Szentmise
Hétfő: 11:00 Szentmise

 

Fília: Pusztadaróc
 

Csütörtök: 19:30 Szentmise
Péntek: 16:30 Keresztúti ájtatosság, 17:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 11:00-12:00 Szentségimádás, 22:00 Vigília szertartás, a végén ételszenteléssel
Vasárnap: 09:30 Szentmise
Hétfő: 09:30 Szentmise

 

Fília: Atya
 

Vasárnap: 08:15 Szentmise ételszenteléssel

 


Krasznabélteki Szent László plébánia
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise
Péntek: 19:00 Jézus kereszthalála - nagypénteki szertartás
Szombat: 10:00-17:00 Szentségimádás, 20:00 Vigília szertartás
Vasárnap: 7:30 Ételszentelés, 10:00 Szentmise
Hétfő: 10:00 Német nyelvű szentmise

 

Fíliák: Gyöngy
 

Vasárnap: 11:30 Szentmise

 

Ákos:
 

Vasárnap: 14:00 Szentmise

 


Szakaszi Szent Flórián plébánia
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise az Utolsó Vacsora emlékére
Péntek: 10:00 Keresztúti ájtatosság 15:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 20:00 Vigília szertartás
Vasárnap: 10:00 Húsvéti ünnepi szentmise
Hétfő: 10:00 Szentmise

 

Fíliák: Nagyszokond:
 

Vasárnap: 08:30 Szentmise

 

Krasznasándorfalu:
 

Vasárnap: 12:00 Szentmise

 


Túrterebesi Nagyboldogasszony plébánia
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise, majd utána 21:00 óráig szentségimádás
Péntek: 19:00 Nagypénteki szertartás, majd utána virrasztás kezdődik a Szentsírnál.
Szombat: 10:00-20:00 Szentségimádás, 20:00 Feltámadási vigília szertartás
Vasárnap: 7:30 Szentmise - utána ételszentelés, 10:30 Szentmise
Hétfő: Szentmisék 8:30, 10:30

 

Fíliák: Túrterebes Kishegy
 

Vasárnap: 09:00 Szentmise és ételszentelés

 

Kisbábony
 

Vasárnap: 13:00 Szentmise és ételszentelés

 


Halmi Szent József plébánia
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise az utolsó vacsora emlékére
Péntek: 19:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 21:00 Feltámadási vigília szertartás
Vasárnap: 07:00 Ételszentelés, 12:00 Szentmise
Hétfő: 11:00 Szentmise

 

Fíliák: Nagytarna
 

Csütörtök: 17:00 Szentmise az utolsó vacsora emlékére
Péntek: 16:00 Keresztúti ájtatosság és nagypénteki szertartás
Szombat: 18:00 Feltámadási vigília szertartás
Vasárnap: 10:00 Ételszentelés és szentmise
Hétfő: 09:00 Szentmise

 

Turcibánya:
 

Vasárnap: 08:00 Ételszentelés és szentmise


 


Kaplonyi Szent Antal plébánia
 

Csütörtök: 18:00 Szentmise, majd virrasztás
Péntek: 12:00 Keresztúti Ájtatosság, 18:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 08:00-20:00 Szentségimádás a szentsírnál, 20:00 Feltámadási Vigília szertartás
Vasárnap: 07:00 Szentmise - utána ételszentelés, 10:00 Szentmise, 18:00 Szentmise
Hétfő: Szentmisék 07:00,10:00, 19:00

 

Szent József templom
 

Péntek: 12:00 Keresztúti ájtatosság
Vasárnap: 07:00 Ételszentelés, 08:30 Szentmise
Hétfő: 08:30 Szentmise

 


Börvelyi Tizennégy Segítő Szent plébánia
 

Csütörtök: 18:00 Szentmise
Péntek: 17:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 20:00 Vigília szertartás
Vasárnap: 11:00 Szentmise
Hétfő: 11:00 Szentmise

 

Fília: Domahida
 

Vasárnap 08:00 Szentmise

 


Kálmándi Szent Anna plébánia
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise az utolsó vacsora emlékére
Péntek: 15:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 20:00 Vigília szertartás
Vasárnap: 10:00 Ünnepi szentmise
Hétfő: 10:00 Szentmise

 


Mezőfényi Szent Mihály plébánia
 

Csütörtök: 20:00 Szentmise az utolsó vacsora emlékére
Péntek: 10:00 Szabadtéri keresztúti ájtatosság a temetőben 15:00 Nagypénteki szertartás. Utána szentségimádás kezdődik, és egész éjszaka tart majd.
Szombat: Szentségimádás folytatódik este 20:00-ig, amikor a Vigília szertartás kezdődik.
Vasárnap: Szentmisék 08:30, 10:00
Hétfő: Szentmisék 08:30, 10:00.

 


Nagymajtényi Nagyboldogasszony plébánia
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise, 23:00 Egyórás virrasztás, szentségimádás
Péntek: 10:00 Keresztúti ájtatosság, 15:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 19:00 Vigília szertartás
Vasárnap: 08:00 Ételszentelés, 10:00 Húsvéti ünnepi szentmise
Hétfő: 10:00 Szentmise

 

Fíliák: Krasznaterebes:
 

Csütörtök: 18:00 Szentmise
Péntek: 14:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 18:00 Vigília szertartás, majd ételszentelés
Vasárnap: 08:45 Húsvéti ünnepi szentmise
Hétfő: 08:45 Szentmise

 

Gilvács:
 

Vasárnap: 10:00 Húsvéti ünnepi szentmise
Hétfő: 11:00 Szentmise

 


Kisdengelegi Szent Vendel plébánia
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise
Péntek: 14:30 Nagypénteki szertartás
Szombat: 21:00 Vigília szertartás
Vasárnap: 10:00 Húsvéti ünnepi szentmise
Hétfő: 10:00 Szentmise

 

Fília: Érkörtvélyes:
 

Csütörtök: 17:00 Szentmise
Péntek: 17:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 17:00 Vigília szertartás
Vasárnap: 12:00 Húsvéti ünnepi szentmise
Hétfő: 12:00 Szentmise

 


Kökényesdi Szent Imre plébánia
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise
Péntek: 19:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 20:00 Vigília szertartás
Vasárnap: 08:00 Ételszentelés 11:00 Húsvéti ünnepi szentmise
Hétfő: 11:00 Szentmise

 

Fília: Csedreg
 

Vasárnap: 09:30 Húsvéti ünnepi szentmise és ételszentelés
Hétfő: 13:00 Szentmise

 


Mezőteremi Szent Kereszt felmagasztalása plébánia
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise
Péntek: 15:00 Keresztúti ájtatosság majd nagypénteki szertartás
Szombat: 20:00 Vigília szertartás
Vasárnap: 07:30 Szentmise és ételszentelés, 10:00 Szentmise
Hétfő: 10:00 Szentmise

 

Fíliák: Érendréd
 

Vasárnap: 12:00 Húsvéti ünnepi szentmise

 

Iriny:
 

Vasárnap: 13:00 Húsvéti ünnepi szentmise

 


 

 

 

Máramaros Megye templomainak miserendjéből szemlézve

 

Nagybánya
 

Szentháromság plébánia
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise - utána csendes szentségimádás kezdődik, 23:00-24:00 Közös szentségimádás az ifjúság vezetésével
Péntek: 11:00 Keresztúti ájtatosság, 19:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 11:00 Szentségkitétel - egész napos szentségimádás kezdődik, 20:00 Húsvéti Vigília Szertartás - a végén körmenet és ételszenteléssel
Vasárnap: Szentmisék 07:00 - ételszenteléssel, 08:00 - ételszenteléssel, 10:00, 11:30, 19:00.
Hétfő: Szentmisék 08:00, 10:00, 11:30, 19:00

 

Fília:Szelestyehuta
 

Szombat: 17:00 Húsvéti Vigília Szertartás
Vasárnap: 12:00 Szentmise.

 

 


Krisztus Király plébánia
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise
Péntek: 19:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 20:00 Húsvéti Vigília Szertartás - a végén ételszenteléssel
Vasárnap: Szentmisék 07:00 - ételszenteléssel, 10:00 Szentmise, 19:00 Szentmise.
Hétfő: 10:00 Szentmise

 

Fília: Nagysomkút
 

Szombat: 17:30 Húsvéti Vigília Szertartás
Vasárnap: 12:00 Szentmise

 


Szent József plébánia
 

Csütörtök: 17:00 Szentmise román nyelven, 19:00 Szentmise magyar nyelven
Péntek: 16:30 Nagypénteki szertartás román nyelven, 19:00 Nagypénteki szertartás magyar nyelven
Szombat: 18:00 Húsvéti Vigília szertartás román nyelven, 21:00 Húsvéti vigília szertartás magyar nyelven
Vasárnap: 06:30 Ételszentelés, Szentmisék 09:00 Szentmise román nyelven, 11:00 szentmise magyar nyelven
Hétfő: Szentmisék 9:00 Szentmise román nyelven, 11:00 szentmise magyar nyelven

 


Szent Miklós plébánia
 

Csütörtök: 18:00 Szentmise
Péntek: 18:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 20:00 Húsvéti Vigília Szertartás
Vasárnap: Szentmisék 08:30, 10:30
Hétfő: Szentmisék 10:30, 18:00

 

Fíliák: Lanka (Lunci)
 

Csütörtök: 18:00 Szentmise
Péntek: 18:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 20:00 Húsvéti Vigília Szertartás
Vasárnap: 09:00 Szentmise
Hétfő: 09:00 Szentmise

 

Farkasaszó:
 

Vasárnap: 08:00 Szentmise

 

Assisi Szent Ferenc Központ:
 

Vasárnap: 12:00 Szentmise

 


Máramarossziget
 

Borromeo Szent Károly plébánia
 

Csütörtök: 18:00 Szentmise román nyelven, 19:30 Szentmise az utolsó vacsora emlékére magyar nyelven, majd egy órás szentségimádás.
Péntek: 15:00 Keresztúti ájtatosság, 17:00 Nagypénteki szertartás román nyelven, 19:00 Nagypénteki szertartás magyar nyelven
Szombat: 10:00-17:00 Csendes időzés a Szentsírnál, 18:00 Feltámadási Vigília szertartás román nyelven, 20:00 Feltámadási Vigília szertartás magyar nyelven, utána körmenet
Vasárnap: 07:00 Ételszentelés, majd szentmise magyar nyelven, 10:00 Húsvét vasárnapi nagymise magyar nyelven, 12:00 Szentmise román nyelven, 19:00 Szentmise magyar nyelven
Hétfő: 08:30 Szentmise magyar nyelven, 10:00 Szentmise magyar nyelven, 12:00 Szentmise román nyelven

 


Szinérváralja
 

Szeplőtelen fogantatás plébánia
 

Csütörtök: 18:00 Szentmise
Péntek: 17:00 Keresztúti ájtatosság és Nagypénteki szertartás
Szombat: 21:00 Húsvéti Vigília Szertartás
Vasárnap: 11:00 Húsvéti ünnepi szentmise
Hétfő: 11:00 Szentmise

 

Fíliák: Zugó
 

Szombat: 18:00 Húsvéti Vigília Szertartás

 

Ilobahandal:
 

Vasárnap: 09:00 Szentmise
Hétfő: 09:00 Szentmise

 


Felsőbánya
 

Nagyboldogasszony plébánia
 

Csütörtök: 20:00 Szentmise
Péntek: 18:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 20:00 Húsvéti Vigília Szertartás
Vasárnap: Szentmisék 07:00, 10:00, 11:00
Hétfő: 09:00 Szentmise

 

Fília:Giródtótfalu
 

Vasárnap: 09:00 Szentmise

 

 


Borsabánya


Assisi Szent Ferenc plébánia
 

Csütörtök: 18:00 Szentmise román nyelven, 19:30 Szentmise magyar nyelven, utána egy óra szentségimádás
Péntek: 18:00 Keresztúti ájtatosság, majd nagypénteki szertartás román nyelven, 20:00 Keresztúti ájtatosság, majd nagypénteki szertartás magyar nyelven
Szombat: 18:00 Szentmise román nyelven, 20:00 Szentmise magyar nyelven
Vasárnap: 07:00 Ételszentelés, 10:30 Szentmise román nyelven, 12:00 Szentmise magyar nyelven
Hétfő: 09:30 Szentmise román nyelven, 11:00 Szentmise magyar nyelven

 

Fília: Borsa
 

Vasárnap: 08:00 Húsvéti ünnepi szentmise, majd ételszentelés

 


Felsővisó
 

Szent Anna plébánia
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise, utána szentségimádás 22:00 óráig
Péntek: 15:00 Keresztúti ájtatosság 16:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 08:00-22:00 Szentségimádás, 10:00-12:00 gyóntatás, 22:00 Húsvéti Vigília Szertartás
Vasárnap: 07:00 Szentmise ételszenteléssel, 11:00 Szentmise
Hétfő: 08:30 Szentmise

 


Aknasugatag
 

Aknasugatagi  Szent Péter és Szent Pál apostolok plébánia
 

Csütörtök: 19:00 Szentmise - utána szentségimádás kezdődik, 21:00 a falu kereszteinek imádságos énekes meglátogatása.
Péntek: 15:00 Keresztúti ájtatosság, 19:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 12:00 Szentségimádás, 20:00 Húsvéti Vigília Szertartás
Vasárnap: 07:30 - ételszentelés, 11:00 Ünnepi Szentmise

 

Fília: Hosszúmező
 

Szombat: 17:00 Húsvéti Vigília Szertartás
Vasárnap: 09:00 Szentmise, utána ételszentelés.

 


Máramaros Megye falvaiból


Láposbányai Kisboldogasszony plébánia
 

Csütörtök: 20:00 Szentmise
Péntek: 18:00 Nagypénteki szertartás
Szombat: 22:00 Húsvéti Vigília Szertartás
Vasárnap: 12:00 Húsvéti ünnepi szentmise
Hétfő: 10:00 Szentmise

 

Fíliák: Miszbánya
 

Szombat: 18:00 Húsvéti Vigília Szertartás
Vasárnap: 09:00 Szentmise

 

Misztótfalu:
 

Szombat: 20:00 Húsvéti Vigília Szertartás
Vasárnap: 10:30 Szentmise

 

A lista nem teljes, időpontváltozások helyenként lehetségesek.

Hozzászólás:
Kapcsolódó hírek:
Legfrissebb apróhirdetések:
További friss hírek:
Kiemelt hírek:
Valutaváltó:


Promó: