2018-04-21 05:43:41• hírek • Szatmár.ro

A Sepsi megynyerte a párharc első mérkőzését

A Szatmárnémeti VSK és a Sepsiszentgyörgyi Sepsi SIC küzd az aranyéremért a roman női kosárlabdabajnokság döntőjében.

A három győzelemig tartó párharc első mérkőzését pénteken a házigazda sepsi nyerte 76-46 arányban.

Az első negyedben 22-12 lett az eredmény, a másodikban viszont egyenlő ellenfél tudott lenni a VSK – ez a játékrész 17-16-ra végződött. A harmadikban sem volt nagyon nagy a különbség (17-10), ám a végére a szatmáriak elfáradtak, a negyedik játékrészt 20-8-ra vesztették el.

A következő meccs április 21-én lesz, szintén 19 órától és a FRB TV ez alkalommal is közvetíti a videómegosztón a mérkőzést.

Április 26-án Szatmárnémetiben lesz a következő meccs, a 18:15-kor kezdődő összecsapást a DigiSport közvetíti. Aztán ha nem dőlt el a párharc, újabb meccs lesz a Both Katalin sportteremben április 27-én. Ha pedig döntetlen lesz az állás, a döntő mérkőzés Sepsiszentgyörgyön lesz április 30-án.