2009-12-11 10:47:48• hírek • Szatmar.ro

A Brassó sem okozott gondot

A VSK 35 pontos győzelemmel búcsúzott szurkolóitól.

A várakozásoknak megfelelően a Brassói Galactica sem tanúsított komolyabb ellenállást a Szatmárnémeti VSK női kosárlabda-csapatával szemben, így a lányok egy 80-45 arányú győzelemmel búcsúztak a szurkolóktól. A szatmáriak az utolsó őszi fordulóban ugyanis Gyulafehérváron lép pályára.

A Brassó csapata igen nehéz sorozatban van éppen, mivel az őszi közúti baleset miatt elhalasztott négy idegenbeli meccsét ezen a héten pótolja. Az ificsapatokkal felálló barcaságiak nem igazán állták a sarat a Hardyt és Pavelt pihentető hazaiakkal szemben, így az első negyedben a szatmáriak már 12 pontos előnyre tettek szert, a nagyszünetre pedig majd' duplája volt már a különbség. A nagyszünet után a hazaiaknál már egyre több szerepet kaptak a juniorok, az utolsó öt percben például Pricop mellett csak ifisták voltak a pályán.

Szatmárnémeti VSK-Brassói Galactica  80:45 (20:8, 23:12, 14:12, 23:13)
A szatmári pontszerzõk: Pricop 19, Nemes 13, Drãgoescu 9, Urse-Ivan 8,  Povilonyte 7, Pop 6, Mészáros 6, Stmutku 4, Vértes 4, Nagy 4
Játszott még: Motisan.