2014-04-14 09:16:33• hírek • Szatmár.ro

Állásajánlat: web designer, grafikus

A Pole.ro a minőségi weboldalkészítési és arculattervezési szolgáltatásainak folyamatos bővítése érdekében állást hirdet szakmailag képzett, dinamikus csapata bővítése céljából.

Jelenleg a Pole.ro a következő állás betöltésére vár jelentkezőket:

Web designer, grafikus

  • Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ismeretek szükségesek

  • Más grafikai programok ismerete előny, de nem feltétel

  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent

  • HTLM, CSS, JavaScript ismerete előny, de nem feltétel

Az ideális jelölt:

  • Kreatív személy, szakmai tapasztalattal

  • Energikus, pozitív hozzáállású személy, hatékony munkavégzéssel

  • Elemző és tervező képesség, a határidők betartása

  • Jó kommunikációs képesség

  • Aprólékosság

  • Folyamatos tanulás iránti vágy, elhivatottság

Elvárások:

  • közép- vagy felső fokú végzettség

  • korábbi munkák, portfólió kötelező

  • Az Adobe Photoshop, Corel Draw és Macromedia Flash alapos ismerete

  • Az angol nyelv ismerete előny (írás, olvasás).

Az ajánlatunk:

  • Fiatal, dinamikus munkaközösség

  • Vonzó bérezés

  • Teljesítmény alapján növekedő bér

  • Kellemes munkakörnyezet

Jelentkezéseket referenciákkal az info@pole.ro címre várunk.

Kapcsolódó hírek:
Legfrissebb apróhirdetések:
További friss hírek:
Valutaváltó:

# Orosz-ukrán háború # koronavírus # baleset # harmadik híd # körgyűrű # vakcina # Nagykároly # Szatmárnémeti